Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2017/2018

SUKCES KLASY PERKUSJI 

Franciszek Olbryś z klasy perkusji mgra Krzysztofa Maciąga otrzymał I NAGRODĘ na I Regionalnym Konkursie Perkusyjnym w Kartuzach w dniu 22 marca 2018 r.

Duet perkusyjny w składzie: Filip Godlewski i Nikodem Mietlewski otrzymał WYRÓŻNIENIE na I Regionalnym Konkursie Gry na Zestawie Perkusyjnym w Kartuzach w dniu 22 marca 2018 r.

SUKCES KLASY AKORDEONU

Jan Abramek z klasy akordeonu mgra Pawła Radeckiego otrzymał Nagrodę Specjalną za najlepsze wykonanie kompozycji Krzysztofa Naklickiego na XXIV Kaszubskich Spotkaniach Akordeonowych w Kościerzynie w dniu 21 marca 2018 r.

SUKCES KLASY WIOLONCZELI 

Duet wiolonczelowy w składzie: Wiktoria Leszczyńska i Julia Kraske z klasy mgr Aleksandry Kowalskiej otrzymał WYRÓŻNIENIE na Konkursie Duetów Wiolonczelowych w Tczewie w dniu 26 marca 2018 r. w Tczewie.

SUKCES KLASY WIOLONCZELI 

Duet wiolonczelowy w składzie: Wiktoria Leszczyńska i Julia Kraske z klasy mgr Aleksandry Kowalskiej otrzymał III MIEJSCE na XX Gdyńskim Konkursie Kameralistyki Smyczkowej w dniu 27 marca 2018 w Gdynii.

Duet wiolonczelowy w składzie: Kinga Żelazko i Victoria Itrich  z klasy mgr Aleksandry Kowalskiej otrzymał WYRÓŻNIENIE na XX Gdyńskim Konkursie Kameralistyki Smyczkowej w dniu 27 marca 2018 w Gdynii.

SUKCES KLASY TRĄBKI

Bartłomiej Katarzyniak z klasy trąbki mgra Wojciecha Wiśniewskiego otrzymał WYRÓŻNIENIE na Pomorskich Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych w Lęborku w dniu 28 marca 2018.

SUKCES KLASY GITARY 

Marta Zołotar z klasy mgr Małgorzaty Piejdak zdobyła III MIEJSCE na XI Ogólnopolskicm Konkursie Gitarowym w Zambrowie.

SUKCES KLASY SKRZYPIEC

Zofia Sączawa, uczennica w klasie skrzypiec mgr Marty Zagańczyk zdobyła III MIEJSCE na X Kaszubskich Prezentacjach Skrzypcowych w dniu 16 kwietnia 2018 w Kościerzynie

SUKCES KLASY PERKUSJI 

Franciszek Olbryś z klasy perkusji mgra Krzysztofa Maciąga zajął II MIEJSCE na IX Ogólnopolskim konkursie Perkusyjnym w Szczecinie w dniach 1-5 marca 2018 r.

SUKCES KLASY SKRZYPIEC

Zofia Sączawa, uczennica w klasie skrzypiec mgr Marty Zagańczyk zdobyła WYRÓŻNIENIE I STOPNIA na VII GDAŃSKIM KONKURSIE SKRZYPCOWYM im. Anity Romanowskiej w dniu 23.02.2018r.

SUKCES MŁODYCH KAMERALISTÓW 

TRIO w składzie: Zofia Sączawa – skrzypce, Marta Zołotar – gitara, Franciszek Olbryś – instrumenty perkusyjne zdobyło z klasy kameralistyki mgr Marty Zagańczyk zdobyło III NAGRODĘ na VI Festiwalu Muzyki Filmowej w Tczewie (25.01.2018).

KONKURS WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY 

W dniach 12-14.XII.2017 r.  odbył się konkurs wiedzy o patronie Szkoły z okazji Jubileuszu 45-lecia szkoły. I m-ce : Maria Szczerbińska, II m-ce : Olga Janowczyk, III m-ce : Weronika Sawczuk Wyróżnienia : Dominika WrzochalskaNikola KuzikowskaAdrianna GrzybekKatarzyna Kuriata Izabela Derbich.

 

SUKCES KLASY TRĄBKI

Bartłomiej Katarzyniak, uczeń w klasie trąbki mgr Wojtka Wiśniewskiego, otrzymał WYRÓŻNIENIE na IX Powiślańskim Konkursie na Instrumenty Dętę w Kwidzynie (01.12.2017)

ROK SZKOLNY 2016/2017

SZKOLNY KONKURS Z AUDYCJI MUZYCZNYCH

31 marca 2017r. odbył się Szkolny Konkurs z Audycji muzycznych pt.”Życie i twórczosć Feliksa Nowowiejskiego w 140 rocznicę urodzin kompozytora”. Dominika Wrzochalska otrzymała I miejsce, Faustyna Przybysz II miejsce, Karolina Sawczuk oraz Zofia Sączawa III miejsce, Julia Jasińska oraz Ewa Downar Wyróżnienie.

SUKCES KLASY FORTEPIANU

Daria Gorjainow z klasy fortepianu Pani Marty Osowskiej-Utrysko zdobyła WYRÓŻNIENIE na Konkursie Pianistycznym „Solo i w duecie”, który odbył się w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni (29.04.2017).

SUKCES NA KONKURSIE TEORETYCZNYM

Ewa Downar oraz Weronika Żelazko uczące się pod okiem Pani Ewy Heller zdobyły WYRÓŻNIENIA na II Ogólnopolskim Konkursie Teoretycznym z życia i twórczości polskich kompozytorów muzyki filmowej w Iławie (25.04.2017)

SUKCES KLASY WIOLONCZELI 

Kinga Żelazko z klasy wiolonczeli Pani Aleksandry Kowalskiej zdobyła WYRÓŻNIENIE na III Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim (24.04.2017).

SUKCES KLASY SKRZYPIEC

Wiktoria Prusakowska oraz Zofia Sączawa z klasy skrzypiec Pani Marty Zagańczyk zdobyły ex aequo III nagrodę podczas IX Kaszubskich Prezentacji Skrzypcowych w Kościerzynie (06.04.2017).

SUKCES KLASY AKORDEONU

Jan Abramek z klasy akordeonu Pana Pawła Radeckiego zdobył WYRÓŻNIENIE na 23. Kaszubskich Spotkaniach Akordeonowych w Kościerzynie (22.03.2017).

SUKCES KLASY FORTEPIANU

Daria Gorjainow z klasy fortepianu Pani Marty Osowskiej-Utrysko zdobyła tytuł „Złotego Wirtuoza” na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Młody Wirtuoz” w Sanoku (6-7.02.2017).

SUKCES KLASY SKRZYPIEC

Zofia Sączawa z klasy skrzypiec Pani Marty Zagańczyk zdobyła WYRÓŻNIENIE podczas przesłuchań regionalnych klas skrzypiec, organizowanych przez Centrum Edukacji Artystycznej w Gdańsku  (10-11.01.2017).

SUKCES KLASY AKORDEONU

Jan Abramek z klasy akordeonu Pana Pawła Radeckiego zdobył WYRÓŻNIENIE na 24. Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Przemyślu (7-10.12.2016).

SUKCES KLASY FORTEPIANU

Jakub Buraszewski z klasy fortepianu Pani Anny Mocarskiej otrzymał WYRÓŻNIENIE na konkursie „Muzyk pierwsza klasa” w  Olsztynku (25-26.11.2016).

ROK SZKOLNY 2015/2016

MIĘDZYNARODOWY SUKCES KLASY GITARY 

Maja Magiera z klasy gitary Pana Rafała Roszyka (Pani Barbary Kwiatek) otrzymała wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Gitarowym w Moheim am Rhein (maj 2016).

SUKCES KLASY FORTEPIANU

Dominika Wrzochalska z klasy fortepianu Pana Marcina Hinza zdobyła II nagrodę na konkursie w Starogardzie Gdańskim (maj 2016).

SUKCES KLASY WIOLONCZELI

Jadwiga Żądłowska z klasy Pani Agnieszki Sucheckiej-Maćko oraz Julia Jasińska z klasy Pani Danuty Kuczewskiej zdobyły wyróżnienie na XVIII konkursie wiolonczelowo-kontrabasowym w Malborku (9.05.2016)

SUKCES KLASY SKRZYPIEC

Wiktoria Prusakowska z klasy skrzypiec Pani Marty Zagańczyk zdobyła I nagrodę na VIII Kaszubskich Prezentacjach Skrzypcowych w Kościerzynie (18.04.2016).

SUKCES KLASY GITARY

Maja Magiera z klasy Pana Rafała Roszyka (Pani Barbary Kwiatek) zajęła II miejsce na III Ogólnopolskim Konkursie Młodych Gitarzystów im . Kazimierza Sosińskiego. Konkurs odbył się w Łodzi 16 kwietnia 2016 roku.

SUKCES KLASY FLETU

Ada Lalikowska z klasy fletu Pani Alicji Koseckiej zdobyła wyróżnienie podczas Pomorskich Przesłuchań Klas Instrumentów Dętych w Lęborku (kwiecień 2016).

SUKCES KLASY PERKUSJI

Ślusarz Zuzanna i Fisher Sebastian z klasy perkusji – Pana Krzysztofa Maciąga , otrzymali wyróżnienie na VIII Zachodniopomorskim Konkursie Perkusyjnym w Szczecinie w dniach 21-23 marca 2016 r.

POTRÓJNY SUKCES UCZNIÓW KLASY GITARY

Podczas Polsko – Niemieckiego Wiosennego Konkursu Gitarowego Nasze gitarzystki otrzymały nagrody w poszczególnych kategoriach: I grupa: III miejsceJulia Gwiazdowska III grupa: I miejsceMaja Magiera; III miejsceWeronika Przyborowicz IV grupa (zespoły) – II miejsce duet Maja Magiera i Weronika Przyborowicz.

SUKCES KLASY FORTEPIANU

Gorjainow Daria z klasy fortepianu Pani Marty Osowskiej Utrysko, otrzymała wyróżnienie za wykonanie utworu – na XVIII Festiwali Pianistycznym w Olsztynie w dniu 27 lutego 2016 r.

SUKCES KLASY AKORDEONU

Jan Abramek z klasy akordeonu Pawła Radeckiego zdobył III miejsce na XXII Kaszubskich Spotkaniach Akordeonowych w Kościerzynie w dniu 16 marca 2016r. w Kościerzynie.

SUKCES W KONKURSIE SOLFEŻOWYM

Jakub Rogowski zdobył II miejsce podczas XX Małego Konkursu Solfeżowego w PSM I i II st. w Gdańsku Wrzeszczu. Ucznia przygotowała p. Dorota Grochecka.

SUKCES KLASY AKORDEONU

Jan Abramek z klasy akordeonu mgr Pawła Radeckiego zdobył II miejsce podczas XXII Mławskiego Festiwalu Akordeonowego „Od solisty do orkiestry” w dniach 18-20 lutego 2016r. w Mławie.

SUKCES KLASY TRĄBKI

Bartłomiej Katarzyniak  z klasy trąbki  – Pana Wojciecha Wiśniewskiego,  otrzymał wyróżnienie na Powiślańskim Konkursie Instrumentów Dętych w Kwidzynie w dniu 04 grudnia 2015 r.

POTRÓJNY SUKCES UCZNIÓW KLASY GITARY!!!
Podczas II Festiwalu Polskiej Muzyki Gitarowej „Współczesna Muzyka Gitarowa” uczniowie klasy gitary mgr Małgorzaty Piejdak Borys Dziarski otrzymał III miejsce a Kazimierz Nieścier oraz Julia Gwiazdowska  – WYRÓŻNIENIE w  dniach 27 listopada 2015r.  w Tczewie.

WIELKI SUKCES MALBORSKICH GITARZYSTEK

Maja Magiera z klasy mgr Barbary Kwiatek otrzymała II miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej w Bydgoszczy w dniu 15 stycznia 2015r.

Weronika Przyborowicz uczennica mgr Rafała Roszyka otrzymała III miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej w Bydgoszczy w dniu 15 stycznia 2015r.

Duet – Maja Magiera, Weronika Przyborowicz z klasy mgr Barbary Kwiatek i mgr Rafała Roszyka zdobył II miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej w Bydgoszczy w dniu 15 stycznia 2015r.

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

PASMO SUKCESÓW KLASY GITARY

Weronika Przyborowicz uczennica mgr Rafała Roszyka otrzymała III miejsce na VI Konkursie Młodego Gitarzysty w Kartuzach w dniu 23 maja 2014r.

Maja Magiera z klasy mgr Barbary Kwiatek otrzymała II miejsce na III Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych w Elblągu, 15-18 maja 2014

Franciszek Major z klasy mgr Barbary Kwiatek otrzymał WYRÓŻNIENIE w Międzyszkolnym Konkursie „Współczesna muzyka gitarowa” w Tczewie, 9 maja 2014

Maja Magiera z klasy mgr Barbary Kwiatek otrzymała I MIEJSCE podczas XX Konfrontacji Gitarzystów w Pucku, 25-26 kwietnia 2014

Weronika Przyborowicz uczennica mgr Rafała Roszyka otrzymała III miejsce podczas XX Konfrontacji Gitarzystów w Pucku, 25-26 kwietnia 2014

Duet – Maja Magiera, Weronika Przyborowicz z klasy mgr Barbary Kwiatek i mgr Rafała Roszyka zdobył I miejsce podczas XX Konfrontacji Gitarzystów w Pucku, 25-26 kwietnia 2014

Maja Magiera z klasy mgr Barbary Kwiatek otrzymała III MIEJSCE podczas IX Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego w Zambrowie, 11-12 kwietnia 2014

SUKCES KLASY PERKUSJI 

Nikodem Mietlewski uczeń mgr Krzysztofa Maciąga otrzymał III MIEJSCE  podczas VII Ogólnopolskiego Konkursu Perkusyjnego Szkól Muzycznych I st. w Szczecinie  w dniach 14-16 kwietnia 2014r.

SUKCES KLASY SKRZYPIEC

Wiktoria Prusakowska z klasy mgr Marty Zagańczyk otrzymała DYPLOM LAUREATA – IV MIEJSCE na VI Kaszubskich Spotkaniach Skrzypcowych w Kościerzynie w dniu 7 kwietnia 2014 r.

WYRÓŻNIENIE DLA AKOMPANIATORA

Pan Marcin Maliszewski – otrzymał dyplom za wyróżniający się akompaniament  podczas VI Kaszubskich Spotkaniach Skrzypcowych w Kościerzynie w dniu 7 kwietnia 2014r.

SUKCES KLASY AKORDEONU

Jakub Baran z klasy mgr Pawła Zagańczyka zdobył III MIEJSCE na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym Concertina 2014 w Giżycku w dniu 5 kwietnia  2014 r.

SUKCES KLASY AKORDEONU

Jakub Baran z klasy mgr Pawła Zagańczyka zdobył II MIEJSCE na XX Jubileuszowych Kaszubskich Spotkaniach Akordeonowych w Kościerzynie w dniu 26 marca 2014 r.

SUKCES KLASY TRĄBKI

Paweł Wojtachna z klasy mgr Romana Skowrońskiego otrzymał III MIEJSCE podczas  Konkursu Dęciaków w Lęborku w dniu 26 marca  2014 r.

SUKCES KLASY AKORDEONU

Jakub Baran z klasy mgr Pawła Zagańczyka zdobył III MIEJSCE na Festiwalu Muzyki Filmowej w Tczewie w dniu 27 lutego 2014 r.

SUKCES KLASY TRĄBKI

Paweł Wojtachna z klasy mgr Romana Skowrońskiego otrzymał WYRÓŻNIENIE podczas Powiślańskiego Konkursu na Instrumenty Dęte  im. Marka Schillera w Kwidzynie w dniu 6 grudnia 2013r.

 SUKCES KLASY AKORDEONU

Jakub Baran z klasy mgr Pawła Zagańczyka otrzymał WYRÓŻNIENIE na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w ramach IV Zjazdu Akordeonistów w Tczewie 10-12 października 2013r.

ROK SZKOLNY 2012/2013

SUKCES KLASY FORTEPIANU

Julia Kizyun z klasy fortepanu mgr Aleksandry Kukowskiej zdobyła I NAGRODĘ w Konkursie Pianistycznym „Johann Sebastian bach na nowo odkryty” dniu 13 maja 2013 w Starogardzie Gdańskim

SUKCES KLASY GITARY

Maja Magiera z klasy mgr Barbary Kwiatek zajęła I MIEJSCE oraz Nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie utworu kaszubskiego na V Konkursie Młodego Gitarzysty w Kartuzach 24 maja 2013.

SUKCES KLASY GITARY

 

Maja Magiera z klasy mgr Barbary Kwiatek zajęła II MIEJSCE na V Ogólnopolskim Festiwalu i Konkursie Gitarowym Gitara Viva w Kielcach (14-18 kwietnia 2013)

 

SUKCES NA KONKURSIE Z KSZTAŁCENIA SŁUCHU

Maciej Chracewicz uczeń klasy IV cyklu czteroletniego mgr Beaty Zdunek otrzymał WYRÓŻNIENIE na Makroregionalnym  Konkursie z Kształcenia Słuchu w Olsztynie w dniu 18 kwietnia 2013

SUKCES KLASY GITARY

Maja Magiera z klasy mgr Barbary Kwiatek zajęła I MIEJSCE oraz wyróżnienie za uzyskanie najwyższej punktacji podczas IX Spotkania Metodycznego Gitarzystów w Gdańsku Wrzeszczu w dniach 19-20 kwietnia 2013.

 

SUKCES KLASY GITARY

Damian Bojanowski z klasy mgr Rafała Roszyka zajął I miejsce na XIX Konfrontacjach Gitarzystów w Pucku (19-20 kwietnia 2013).

 

SUKCES KLASY TRĄBKI

Paweł Wojtachna z klasy mgr Romana Skowrońskiego otrzymał I NAGRODĘ podczas Pomorskich Przesłuchań Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych w dniu 20 marca 2013 w Lęborku

 

MAKROREGIONALNY DRUŻYNOWY KONKURS Z KSZTAŁCENIA SŁUCHU I ZASAD MUZYKI

Martyna Czalej, Maciej Chracewicz i Patryk Jaszkowski uczniowie z klasy IV cyklu czteroletniego mgr Beaty Zdunek otrzymali II MIEJSCE na Makroregionalnym Drużynowym Konkursie z Kształcenia Słuchu i Zasad Muzyki, który odbył się 14 marca 2013 r. w Malborku

Weronika KraskeKarol GurskiKrystian Błochowicz uczniowie z klasy IV cyklu czteroletniego mgr Beaty Zdunek otrzymali WYRÓŻNIENIE na Makroregionalnym Drużynowym Konkursie z Kształcenia Słuchu i Zasad Muzyki, który odbył się 14 marca 2013 r. w Malborku

 PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ

Podczas makroregionalnych przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej w Koszalinie oraz Słupsku do Ogólnopolskiego etapu zakwalifikowali się uczniowie klasy akordeonuJakub Baran oraz Karol Gurski jak również gitarzysta Damian Bojanowski. 

 

SUKCES KLASY TRĄBKI

Paweł Wojtachna z klasy mgr Romana Skowrońskiego otrzymał I NAGRODĘ na Powiślańskim Konkursie na Instrumenty Dęte im. prof. Marka Schillera w Kwidzynie 14 grudnia 2012

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS AKORDEONOWY

Jakub Baran z klasy mgr Pawła Zagańczyka otrzymał NAGRODĘ LAUREATA KONKURSU na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w ramach III Zjazdu Akordeonistów w Tczewie 11-13 października 2012

Karol Gurski z klasy mgr Pawła Zagańczyka otrzymał WYRÓŻNIENIE na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w ramach III Zjazdu Akordeonistów w Tczewie 11-13 października 2012

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

SUKCES KLASY AKORDEONU

Duet akordeonowy w składzie: Karol Gurski oraz Jakub Baran z klasy mgr Pawła Zagańczyka otrzymał WYRÓŻNIENIE na konkursie „Rozrywka w Klasyce, Klasyka w Rozrywce” w dniu 24 maja 2012 w Chojnicach.

KONKURS WIOLONCZELOWO KONTRABASOWY 

Justyna Świst uczennica mgr Agnieszki Sucheckiej Maćko otrzymała WYRÓŻNIENIE na XIV Konkursie Wiolonczelowo Kontrabasowym w dniu 18 maja 2012 w Malborku.

SZKOLNY KONKURS Z KSZTAŁCENIA SŁUCHU

11 maja 2012r. odbył się II Szkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu dla klasy II cyklu czteroletniego uczniów mgr Beaty Zdunek. Maciej Chracewicz otrzymał I miejsce, Anna Styk II miejsce, Kacper Chracewicz oraz Artur Zub  III miejsce. 

SUKCES KLASY GITARY

Maja Magiera uczennica mgr Barbary Kwiatek otrzymała II NAGRODĘ na XVIII Konfrontacjach Gitarzystów w Pucku w dniach 20-21 kwietnia 2012.

SUKCES KLASY TRĄBKI

Paweł  Wojtachna uczeń mgr Romana Skowrońskiego otrzymał WYRÓŻNIENIE na VI Ogólnopolskim Konkursie „Instrumenty Dęte” w Chełmnie w dniach 20-21 kwietnia 2012.

SUKCESY KLASY PERKUSJI 

Zuzanna Ślusarz uczennica mgr Krzysztofa Maciąga otrzymała II MIEJSCE podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu Perkusyjnego Szkól Muzycznych I st. w Szczecinie  w dniach 2-4 kwietnia 2012

Wojciech Kuligowski uczeń mgr Krzysztofa Maciąga otrzymał WYRÓŻNIENIE  podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu Perkusyjnego Szkól Muzycznych I st. w Szczecinie  w dniach 2-4 kwietnia 2012

Paweł Robaczek uczeń mgr Krzysztofa Maciąga otrzymał WYRÓŻNIENIE  podczas VI Ogólnopolskiego Konkursu Perkusyjnego Szkól Muzycznych I st. w Szczecinie  w dniach 2-4 kwietnia 2012

POCZWÓRNY SUKCES UCZNIÓW SZKOŁY 

Maja Magiera uczennica mgr Barbary Kwiatek otrzymała II NAGRODĘ na VIII Polsko-Niemieckim wiosennym konkursie gitarowym w Szczecinie w dniach 23-25 marca 2012

Justyna Klimek uczennica mgr Beaty Zdunek otrzymała WYRÓŻNIENIE na Makroregionalnym  Konkursie z Kształcenia Słuchu w Olsztynie w dniu 28 marca 2012

Karol Gurski uczeń mgr Pawła Zagańczyka otrzymał II NAGRODĘ (kat.III) podczas XVIII Kaszubskich Spotkań Akordeonowych w Kościerzynie w dniu 28 marca 2012

Jakub Baran uczeń mgr Pawła Zagańczyka otrzymał II NAGRODĘ (kat.II) podczas XVIII Kaszubskich Spotkań Akordeonowych w Kościerzynie w dniu 28 marca 2012

MARCOWY SUKCESY KLASY GITARY 

Damian Bojanowski uczeń mgr Rafała Roszyka otrzymał WYRÓŻNIENIE a na II Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych w Elblągu w dniu 18 marca 2012

Maja Magiera uczennica mgr Barbary Kwiatek otrzymała II NAGRODĘ na II Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych w Elblągu w dniu 18 marca 2012

 

SUKCES KLASY AKORDEONU

Duet akordeonowy w składzie: Karol Gurski oraz Jakub Baran  z klasy akordeonu mgr Pawła Zagańczyka zdobył WYRÓŻNIENIE na Festiwalu Muzyki Filmowej w Tczewie w dniu 19 stycznia 2012r.

 

 SUKCES KLASY AKORDEONU 

Jakub Baran uczeń mgr Pawła Zagańczyka został laureatem konkursu II Zjazdu Akordeonistów w Tczewie otrzymując nagrodę Prezesa Wydawnictwa Pomorskiego

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

TESTY UMIEJĘTNOŚCI MUZYCZNYCH Z KSZTAŁCENIA SŁUCHU

Uczniowie klasy 6 cyklu VI-letniego p.Beaty Zdunek zajęli z VI MIEJSCE w Testach Osiągnięć Muzycznych na 20 szkół województwa pomorskiego. Jest to zarazem 23 miejsce w Polsce na ponad 200 szkół.

 

KONKURS TEORETYCZNY SUKCES

Daria Kopmann zdobyła WYRÓŻNIENIE z wiadomości o życiu i twórczości polskich kompozytorów muzyki filmowej na X Makroregionalny Konkurs Teoretyczny, który odbył się 19 maja 2011r. w Iławie. W konkursie tym wzięły udział dwie uczennice mgr Ewy Heller.

 

SUKCES KLASY TRĄBKI

Paweł Wojtachna uczeń mgr Romana Skowrońskiego zdobył III miejsce na II Pomorskim Turnieju Trębaczy (5.05.2011r.) a Piotr Karczewski zdobył wyróżnienie na tym samym konkursie.

 

SUKCESY KLASY GITARY

Damian Bojanowski, uczeń mgr Rafała Roszyka zajął I miejsce na XVII Konfrontacjach Gitarzystów w Pucku w dniu 15 kwietnia 2011r.

Damian Bojanowski ponownie zdobył I nagrodę za wykonanie utworów kompozytorów polskich na III Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w Tomaszowie Mazowieckim (13 i 14 maja 2011r.).

Trio gitarowe w składzie Agnieszka Szafrańska, Patrycjusz Głąb, Justyna Klimek, zespół prowadzi mgr Barbara Kwiatek zajęło I miejsce na X Sopockich Kameralich Gitarowych(13 maja 2011r.). .
Maja Magiera, uczennica mgr Barbary Kwiatek zdobyła I nagrodę  w III Konkursie Młodego Gitarzysty w Kartuzach (20 maja 2011r.).

 

LAUREACI KONKURSU Z KSZTAŁCENIA SŁUCHU

Ada Molenda zajęła III MIEJSCE a Rafał Despot-Mładanowicz zdobył WYRÓŻNIENIE ( uczniowie mgr Beaty Zdunek) na Makroregionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu, który  odbył się w Olsztynie (18 kwietnia 2011r.).

 

SUKCES KLASY GITARY

Trio gitarowe: Agnieszka Szafrańska, Patrycjusz Głąb, Justyna Klimek zajęło II MIEJSCE Justyna Klimek zdobyła WYRÓŻNIENIE podczas VIII Spotkań Metodycznych w Gdańsku-Wrzeszczu

Damian Bojanowski, uczeń mgr Rafała Roszyka zdobył I MIEJSCE na I Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych w Elblągu w dniach 31 marca – 3 kwietnia 2011.

 

SUKCES KLASY GITARY I AKORDEONU

Trio gitarowe: Agnieszka Szafrańska, Patrycjusz Głąb, Justyna Klimek – zajęło  II MIEJSCE na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie (18-19 marca 2011 r.).Pedagogiem prowadzącym trio jest mgr Barbara Kwiatek.

Karol Gurski zdobył II MIEJSCE a  Jakub Baran otrzymał WYRÓŻNIENIE (uczniowie mgr Pawła Zagańczyka) podczas XVII Kaszubskich Spotkaniach Akordeonowych – 23 marca 2011r.

 

SUKCES KLASY TRĄBKI

Paweł Wojtachna uczeń mgr Romana Skowrońskiego zdobył WYRÓŻNIENIE na Powiślańskim Konkursie Instrumentów Dętych im. Prof. Marka Schillera

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

KONKURS LITERACKI

Kamil Jędrzejewski, uczeń mgr Ewy Heller zdobył Wyróżnienie na II Konkursie literackim dla uczniów szkół artystycznych regionu pomorskiego pt. „Sztuka słowa w służbie różnych dziedzin sztuki”. (Temat pracy : „Przed konkursem…zwierzenia uczestnika” – opowiadanie)

 

KONKURS KSZTAŁCENIA SŁUCHU

Maciej Bejm uczeń mgr Beaty Zdunek zdobył WYRÓŻNIENIE na Makroregionalnym Konkursie Mistrz Zasad Muzyki w Grudziądzu (17 marca 2010 r.)

 

KONKURS KSZTAŁCENIA SŁUCHU

Karol Protokowicz uczeń mgr Beaty Zdunek zdobył WYRÓŻNIENIE na Makroregionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu w Olsztynie (23 kwietnia 2010 r.)

ROK SZKOLNY 2008/2009

 TESTY UMIEJĘTNOŚCI MUZYCZNYCH Z KSZTAŁCENIA SŁUCHU

Uczniowie klasy 6 cyklu VI letniego p.Beaty Zdunek zajęli III MIEJSCE w Testach Osiągnięć Muzycznych w województwie Pomorskim. Jest to zarazem 29 miejsce w Polsce na 260 szkół.

LAUREACI I UCZESTNICY KONKURSÓW, FESTIWALI I PRZESŁUCHAŃ
opr. mgr Barbara Kwiatek